Jupiler League
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b

Uitslagen

  • Lijst
  • Matrix
Status
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Video
Foto
Verslag
-
21 aug
Jong FC Utrecht
-
FC Oss
-
x 0
x 0
x 0
11589321
Jong FC Utrecht
FC Oss
Wedstrijdnummer: 1055
Scheidsr.: Gerrets, L.J.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
-
21 aug
Jong PSV
-
De Graafschap
-
x 0
x 0
x 0
11589553
Jong PSV
De Graafschap
Wedstrijdnummer: 1287
Scheidsr.: Mulder, C.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
FC Den Bosch
-
Jong AZ
1-3
x 0
x 0
x 0
11589732
FC Den Bosch
Jong AZ
Wedstrijdnummer: 1466
Scheidsr.: Oostrom, I.G.M.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
N.E.C.
-
Almere City FC
3-1
x 0
x 0
x 0
11589875
N.E.C.
Almere City FC
Wedstrijdnummer: 1609
Scheidsr.: Janssen, P.J.H.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
RKC Waalwijk
-
FC Emmen
0-2
x 0
x 0
x 0
11589716
RKC Waalwijk
FC Emmen
Wedstrijdnummer: 1450
Scheidsr.: Kerkhof, M.B. van den
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
SC Cambuur
-
Jong Ajax
1-2
x 0
x 0
x 0
11589461
SC Cambuur
Jong Ajax
Wedstrijdnummer: 1195
Scheidsr.: Blank, E.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
FC Eindhoven
-
Telstar
2-2
x 0
x 0
x 0
11589643
FC Eindhoven
Telstar
Wedstrijdnummer: 1377
Scheidsr.: Herk, F.A. van
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
FC Volendam
-
Helmond Sport
2-2
x 0
x 0
x 0
11589883
FC Volendam
Helmond Sport
Wedstrijdnummer: 1617
Scheidsr.: Bax, C.A.N.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
Fortuna Sittard
-
FC Dordrecht
5-1
x 0
x 0
x 0
11589386
Fortuna Sittard
FC Dordrecht
Wedstrijdnummer: 1120
Scheidsr.: Pérez, M.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus
FT
18 aug
MVV
-
Go Ahead Eagles
4-3
x 0
x 0
x 0
11589345
MVV
Go Ahead Eagles
Wedstrijdnummer: 1079
Scheidsr.: Manschot, J.
Uitslagen delen op:
Twitter Facebook Google Plus

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

* Wint na verlenging

** Wint na strafschoppen

Alm De FC FC FC FC FC FC For Go Hel Jon Jon Jon Jon MVV N.E RKC SC Tel
Almere City FC
De Graafschap
FC Den Bosch
1-3
FC Dordrecht
FC Eindhoven
2-2
FC Emmen
FC Oss
FC Volendam
2-2
Fortuna Sittard
5-1
Go Ahead Eagles
Helmond Sport
Jong AZ
Jong Ajax
Jong FC Utrecht
Jong PSV
MVV
4-3
N.E.C.
3-1
RKC Waalwijk
0-2
SC Cambuur
1-2
Telstar

De gepubliceerde uitslagen zijn tot 5 volledige werkdagen na de respectievelijke speeldag onder voorbehoud

Stand
Stand delen op:

  • Stand
  • 1e Periode
  • 2e Periode
  • 3e Periode
  • 4e Periode
#
Team
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Fortuna Sittard
1
1
0
0
3
5
1
0
2
Jong AZ
1
1
0
0
3
3
1
0
3
N.E.C.
1
1
0
0
3
3
1
0
4
FC Emmen
1
1
0
0
3
2
0
0
5
MVV
1
1
0
0
3
4
3
0
6
Jong Ajax
1
1
0
0
3
2
1
0
7
FC Eindhoven
1
0
1
0
1
2
2
0
8
FC Volendam
1
0
1
0
1
2
2
0
9
Helmond Sport
1
0
1
0
1
2
2
0
10
Telstar
1
0
1
0
1
2
2
0
11
De Graafschap
0
0
0
0
0
0
0
0
12
FC Oss
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Jong FC Utrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Jong PSV
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Go Ahead Eagles
1
0
0
1
0
3
4
0
16
SC Cambuur
1
0
0
1
0
1
2
0
17
Almere City FC
1
0
0
1
0
1
3
0
18
FC Den Bosch
1
0
0
1
0
1
3
0
19
RKC Waalwijk
1
0
0
1
0
0
2
0
20
FC Dordrecht
1
0
0
1
0
1
5
0
1
Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
De Graafschap
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Den Bosch
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Dordrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Eindhoven
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FC Emmen
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Oss
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Fortuna Sittard
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Go Ahead Eagles
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Helmond Sport
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Jong Ajax
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Jong AZ
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Jong FC Utrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Jong PSV
0
0
0
0
0
0
0
0
16
MVV
0
0
0
0
0
0
0
0
17
N.E.C.
0
0
0
0
0
0
0
0
18
RKC Waalwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
19
SC Cambuur
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Telstar
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
De Graafschap
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Den Bosch
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Dordrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Eindhoven
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FC Emmen
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Oss
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Fortuna Sittard
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Go Ahead Eagles
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Helmond Sport
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Jong Ajax
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Jong AZ
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Jong FC Utrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Jong PSV
0
0
0
0
0
0
0
0
16
MVV
0
0
0
0
0
0
0
0
17
N.E.C.
0
0
0
0
0
0
0
0
18
RKC Waalwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
19
SC Cambuur
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Telstar
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
De Graafschap
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Den Bosch
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Dordrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Eindhoven
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FC Emmen
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Oss
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Fortuna Sittard
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Go Ahead Eagles
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Helmond Sport
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Jong Ajax
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Jong AZ
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Jong FC Utrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Jong PSV
0
0
0
0
0
0
0
0
16
MVV
0
0
0
0
0
0
0
0
17
N.E.C.
0
0
0
0
0
0
0
0
18
RKC Waalwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
19
SC Cambuur
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Telstar
0
0
0
0
0
0
0
0
1
Almere City FC
0
0
0
0
0
0
0
0
2
De Graafschap
0
0
0
0
0
0
0
0
3
FC Den Bosch
0
0
0
0
0
0
0
0
4
FC Dordrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
5
FC Eindhoven
0
0
0
0
0
0
0
0
6
FC Emmen
0
0
0
0
0
0
0
0
7
FC Oss
0
0
0
0
0
0
0
0
8
FC Volendam
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Fortuna Sittard
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Go Ahead Eagles
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Helmond Sport
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Jong Ajax
0
0
0
0
0
0
0
0
13
Jong AZ
0
0
0
0
0
0
0
0
14
Jong FC Utrecht
0
0
0
0
0
0
0
0
15
Jong PSV
0
0
0
0
0
0
0
0
16
MVV
0
0
0
0
0
0
0
0
17
N.E.C.
0
0
0
0
0
0
0
0
18
RKC Waalwijk
0
0
0
0
0
0
0
0
19
SC Cambuur
0
0
0
0
0
0
0
0
20
Telstar
0
0
0
0
0
0
0
0

Programma

  • Alle teams
Datum/Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Details
21 aug, 20:00
Jong FC Utrecht - FC Oss
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
21 aug, 20:00
Jong PSV - De Graafschap
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
Jong Ajax - Fortuna Sittard
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
Jong AZ - RKC Waalwijk
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
De Graafschap - SC Cambuur
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
FC Emmen - FC Eindhoven
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
FC Dordrecht - Jong FC Utrecht
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
Go Ahead Eagles - N.E.C.
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
Helmond Sport - Jong PSV
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
Telstar - MVV
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
FC Oss - FC Volendam
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 aug, 20:00
Almere City FC - FC Den Bosch
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
Jong FC Utrecht - Jong AZ
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
N.E.C. - FC Eindhoven
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
Jong PSV - Jong Ajax
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
FC Dordrecht - FC Emmen
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
Fortuna Sittard - Almere City FC
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
Helmond Sport - Go Ahead Eagles
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
MVV - FC Den Bosch
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 sep, 20:00
Telstar - FC Oss
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 sep, 19:45
RKC Waalwijk - De Graafschap
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 sep, 14:30
FC Volendam - SC Cambuur
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
De Graafschap - MVV
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
FC Den Bosch - N.E.C.
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
SC Cambuur - Jong FC Utrecht
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
FC Emmen - Fortuna Sittard
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
FC Eindhoven - Jong PSV
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
Go Ahead Eagles - FC Volendam
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
FC Oss - FC Dordrecht
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 sep, 20:00
Almere City FC - Helmond Sport
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
11 sep, 20:00
Jong Ajax - RKC Waalwijk
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 sep, 20:00
Jong AZ - Telstar
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
Jong FC Utrecht - De Graafschap
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
N.E.C. - FC Emmen
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
RKC Waalwijk - FC Eindhoven
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
FC Dordrecht - Almere City FC
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
Go Ahead Eagles - SC Cambuur
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
Fortuna Sittard - FC Volendam
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
Helmond Sport - Jong Ajax
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
MVV - Jong PSV
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
Telstar - FC Den Bosch
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 sep, 20:00
FC Oss - Jong AZ
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
RKC Waalwijk - Jong FC Utrecht
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
FC Emmen - Go Ahead Eagles
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
FC Eindhoven - FC Den Bosch
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
FC Volendam - De Graafschap
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
Fortuna Sittard - Jong AZ
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
Helmond Sport - FC Dordrecht
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
MVV - SC Cambuur
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 sep, 20:00
Almere City FC - FC Oss
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 sep, 20:00
Jong Ajax - Telstar
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 sep, 20:00
Jong PSV - N.E.C.
Philips Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
Jong AZ - FC Eindhoven
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
De Graafschap - FC Emmen
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
FC Den Bosch - Jong PSV
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
Jong FC Utrecht - Helmond Sport
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
N.E.C. - MVV
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
SC Cambuur - RKC Waalwijk
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
FC Dordrecht - FC Volendam
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
Go Ahead Eagles - Almere City FC
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
Telstar - Fortuna Sittard
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 sep, 20:00
FC Oss - Jong Ajax
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
Jong Ajax - Jong FC Utrecht
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
Jong PSV - Jong AZ
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
RKC Waalwijk - FC Den Bosch
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
FC Emmen - SC Cambuur
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
FC Dordrecht - FC Eindhoven
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
FC Volendam - Telstar
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
Fortuna Sittard - N.E.C.
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
Helmond Sport - De Graafschap
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
FC Oss - Go Ahead Eagles
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 okt, 20:00
Almere City FC - MVV
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 okt, 20:00
FC Den Bosch - Jong FC Utrecht
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 okt, 20:00
N.E.C. - RKC Waalwijk
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 okt, 20:00
SC Cambuur - FC Oss
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 okt, 20:00
FC Emmen - Jong PSV
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 okt, 20:00
FC Eindhoven - FC Volendam
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 okt, 20:00
MVV - Fortuna Sittard
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
13 okt, 20:00
Telstar - FC Dordrecht
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 okt, 12:30
De Graafschap - Go Ahead Eagles
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 okt, 20:00
Jong Ajax - Almere City FC
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 okt, 20:00
Jong AZ - Helmond Sport
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
Jong AZ - FC Emmen
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
Jong FC Utrecht - MVV
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
Jong PSV - RKC Waalwijk
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
FC Dordrecht - De Graafschap
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
FC Volendam - N.E.C.
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
Go Ahead Eagles - Jong Ajax
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
Fortuna Sittard - FC Eindhoven
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
Helmond Sport - Telstar
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
FC Oss - FC Den Bosch
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 okt, 20:00
Almere City FC - SC Cambuur
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
De Graafschap - Fortuna Sittard
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
FC Den Bosch - Helmond Sport
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
N.E.C. - Jong FC Utrecht
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
RKC Waalwijk - FC Dordrecht
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
SC Cambuur - Jong PSV
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
FC Emmen - FC Oss
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
FC Eindhoven - Jong Ajax
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
Go Ahead Eagles - Jong AZ
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
MVV - FC Volendam
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 okt, 20:00
Telstar - Almere City FC
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
Jong Ajax - De Graafschap
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
Jong FC Utrecht - FC Eindhoven
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
N.E.C. - SC Cambuur
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
FC Dordrecht - FC Den Bosch
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
FC Volendam - Jong PSV
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
Fortuna Sittard - FC Oss
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
Helmond Sport - FC Emmen
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
MVV - RKC Waalwijk
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
Telstar - Go Ahead Eagles
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
03 nov, 20:00
Almere City FC - Jong AZ
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
De Graafschap - N.E.C.
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
FC Den Bosch - FC Volendam
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
RKC Waalwijk - Telstar
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
SC Cambuur - Fortuna Sittard
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
FC Emmen - Almere City FC
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
FC Eindhoven - MVV
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
Go Ahead Eagles - FC Dordrecht
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
17 nov, 20:00
FC Oss - Helmond Sport
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 nov, 20:00
Jong AZ - Jong Ajax
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
20 nov, 20:00
Jong PSV - Jong FC Utrecht
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
De Graafschap - FC Eindhoven
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
Jong FC Utrecht - Almere City FC
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
N.E.C. - Jong Ajax
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
Jong PSV - Telstar
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
RKC Waalwijk - FC Oss
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
SC Cambuur - FC Den Bosch
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
FC Dordrecht - Jong AZ
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
FC Volendam - FC Emmen
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
24 nov, 20:00
MVV - Helmond Sport
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
Jong Ajax - FC Dordrecht
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
Jong AZ - FC Volendam
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
FC Den Bosch - De Graafschap
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
FC Emmen - MVV
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
FC Eindhoven - SC Cambuur
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
Helmond Sport - Fortuna Sittard
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
Telstar - N.E.C.
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
FC Oss - Jong PSV
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
27 nov, 20:00
Almere City FC - RKC Waalwijk
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
De Graafschap - Jong AZ
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
FC Den Bosch - Go Ahead Eagles
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
N.E.C. - FC Dordrecht
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
RKC Waalwijk - Helmond Sport
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
SC Cambuur - Telstar
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
FC Eindhoven - FC Oss
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
FC Volendam - Almere City FC
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
01 dec, 20:00
MVV - Jong Ajax
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 dec, 20:00
Jong FC Utrecht - FC Emmen
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 dec, 20:00
Jong PSV - Fortuna Sittard
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
FC Dordrecht - MVV
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
FC Volendam - Jong FC Utrecht
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
Go Ahead Eagles - Jong PSV
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
Helmond Sport - FC Eindhoven
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
Telstar - FC Emmen
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
FC Oss - N.E.C.
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 dec, 20:00
Almere City FC - De Graafschap
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
11 dec, 20:00
Jong Ajax - FC Den Bosch
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
11 dec, 20:00
Jong AZ - SC Cambuur
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
De Graafschap - FC Oss
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
FC Den Bosch - Fortuna Sittard
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
Jong FC Utrecht - Telstar
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
N.E.C. - Helmond Sport
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
Jong PSV - Almere City FC
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
RKC Waalwijk - FC Volendam
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
SC Cambuur - FC Dordrecht
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
FC Emmen - Jong Ajax
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
FC Eindhoven - Go Ahead Eagles
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
15 dec, 20:00
MVV - Jong AZ
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
Jong Ajax - FC Volendam
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
Jong AZ - N.E.C.
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
FC Emmen - FC Den Bosch
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
FC Dordrecht - Jong PSV
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
Fortuna Sittard - Jong FC Utrecht
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
Helmond Sport - SC Cambuur
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
Telstar - De Graafschap
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
FC Oss - MVV
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 dec, 20:00
Almere City FC - FC Eindhoven
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
FC Den Bosch - Almere City FC
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
Jong FC Utrecht - FC Dordrecht
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
N.E.C. - Go Ahead Eagles
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
Jong PSV - Helmond Sport
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
RKC Waalwijk - Jong AZ
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
SC Cambuur - De Graafschap
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
FC Eindhoven - FC Emmen
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
FC Volendam - FC Oss
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
Fortuna Sittard - Jong Ajax
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 jan, 20:00
MVV - Telstar
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
De Graafschap - Jong PSV
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
FC Emmen - RKC Waalwijk
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
FC Dordrecht - Fortuna Sittard
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
Go Ahead Eagles - MVV
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
Helmond Sport - FC Volendam
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
Telstar - FC Eindhoven
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
FC Oss - Jong FC Utrecht
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 jan, 20:00
Almere City FC - N.E.C.
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 jan, 20:00
Jong Ajax - SC Cambuur
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
22 jan, 20:00
Jong AZ - FC Den Bosch
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 jan, 20:00
N.E.C. - FC Den Bosch
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 jan, 20:00
RKC Waalwijk - Jong Ajax
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 jan, 20:00
FC Dordrecht - FC Oss
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 jan, 20:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 jan, 20:00
Helmond Sport - Almere City FC
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 jan, 20:00
MVV - De Graafschap
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 jan, 20:00
Telstar - Jong AZ
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
28 jan, 14:30
FC Volendam - Go Ahead Eagles
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 jan, 20:00
Jong FC Utrecht - SC Cambuur
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
29 jan, 20:00
Jong PSV - FC Eindhoven
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 feb, 20:00
De Graafschap - Jong FC Utrecht
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 feb, 20:00
FC Den Bosch - Telstar
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 feb, 20:00
SC Cambuur - Go Ahead Eagles
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 feb, 20:00
FC Emmen - N.E.C.
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 feb, 20:00
FC Eindhoven - RKC Waalwijk
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 feb, 20:00
FC Volendam - Fortuna Sittard
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 feb, 20:00
Almere City FC - FC Dordrecht
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 feb, 20:00
Jong Ajax - Helmond Sport
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 feb, 20:00
Jong AZ - FC Oss
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 feb, 20:00
Jong PSV - MVV
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
08 feb, 20:00
N.E.C. - Jong PSV
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 feb, 20:00
De Graafschap - FC Volendam
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 feb, 20:00
FC Den Bosch - FC Eindhoven
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 feb, 20:00
SC Cambuur - MVV
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 feb, 20:00
FC Dordrecht - Helmond Sport
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 feb, 20:00
Go Ahead Eagles - FC Emmen
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 feb, 20:00
Telstar - Jong Ajax
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 feb, 20:00
FC Oss - Almere City FC
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 feb, 20:00
Jong AZ - Fortuna Sittard
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 feb, 20:00
Jong FC Utrecht - RKC Waalwijk
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
RKC Waalwijk - SC Cambuur
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
FC Emmen - De Graafschap
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
FC Eindhoven - Jong AZ
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
FC Volendam - FC Dordrecht
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
Fortuna Sittard - Telstar
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
Helmond Sport - Jong FC Utrecht
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
MVV - N.E.C.
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 feb, 20:00
Almere City FC - Go Ahead Eagles
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 feb, 20:00
Jong Ajax - FC Oss
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
19 feb, 20:00
Jong PSV - FC Den Bosch
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
De Graafschap - Helmond Sport
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
FC Den Bosch - RKC Waalwijk
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
N.E.C. - Fortuna Sittard
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
SC Cambuur - FC Emmen
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
FC Eindhoven - FC Dordrecht
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
Go Ahead Eagles - FC Oss
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
MVV - Almere City FC
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 feb, 20:00
Telstar - FC Volendam
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 feb, 20:00
Jong AZ - Jong PSV
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
26 feb, 20:00
Jong FC Utrecht - Jong Ajax
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 mar, 20:00
RKC Waalwijk - N.E.C.
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 mar, 20:00
FC Dordrecht - Telstar
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 mar, 20:00
FC Volendam - FC Eindhoven
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 mar, 20:00
Fortuna Sittard - MVV
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 mar, 20:00
Helmond Sport - Jong AZ
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 mar, 20:00
FC Oss - SC Cambuur
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 mar, 20:00
Almere City FC - Jong Ajax
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
04 mar, 14:30
Go Ahead Eagles - De Graafschap
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mar, 20:00
Jong FC Utrecht - FC Den Bosch
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
05 mar, 20:00
Jong PSV - FC Emmen
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
Jong Ajax - Go Ahead Eagles
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
De Graafschap - FC Dordrecht
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
FC Den Bosch - FC Oss
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
N.E.C. - FC Volendam
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
RKC Waalwijk - Jong PSV
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
SC Cambuur - Almere City FC
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
FC Emmen - Jong AZ
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
FC Eindhoven - Fortuna Sittard
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
MVV - Jong FC Utrecht
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 mar, 20:00
Telstar - Helmond Sport
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
Jong Ajax - FC Eindhoven
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
Jong AZ - Go Ahead Eagles
AFAS Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
Jong FC Utrecht - N.E.C.
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
Jong PSV - SC Cambuur
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
FC Dordrecht - RKC Waalwijk
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
FC Volendam - MVV
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
Fortuna Sittard - De Graafschap
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
Helmond Sport - FC Den Bosch
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
FC Oss - FC Emmen
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
12 mar, 20:00
Almere City FC - Telstar
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
Jong AZ - Almere City FC
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
De Graafschap - Jong Ajax
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
FC Den Bosch - FC Dordrecht
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
Jong PSV - FC Volendam
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
RKC Waalwijk - MVV
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
SC Cambuur - N.E.C.
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
FC Emmen - Helmond Sport
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
FC Eindhoven - Jong FC Utrecht
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
Go Ahead Eagles - Telstar
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
16 mar, 20:00
FC Oss - Fortuna Sittard
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
Jong Ajax - Jong AZ
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
Jong FC Utrecht - Jong PSV
Sportpark De Westmaat
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
N.E.C. - De Graafschap
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
FC Dordrecht - Go Ahead Eagles
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
Fortuna Sittard - SC Cambuur
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
Helmond Sport - FC Oss
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
MVV - FC Eindhoven
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
Telstar - RKC Waalwijk
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
23 mar, 20:00
Almere City FC - FC Emmen
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
25 mar, 14:30
FC Volendam - FC Den Bosch
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
Jong Ajax - Jong PSV
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
Jong AZ - Jong FC Utrecht
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
De Graafschap - RKC Waalwijk
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
FC Den Bosch - MVV
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
SC Cambuur - FC Volendam
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
FC Emmen - FC Dordrecht
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
FC Eindhoven - N.E.C.
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
Go Ahead Eagles - Helmond Sport
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
FC Oss - Telstar
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
30 mar, 20:00
Almere City FC - Fortuna Sittard
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
De Graafschap - FC Den Bosch
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
N.E.C. - Telstar
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
Jong PSV - FC Oss
Sportpark De Herdgang
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
RKC Waalwijk - Almere City FC
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
SC Cambuur - FC Eindhoven
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
FC Dordrecht - Jong Ajax
Riwal Hoogwerkers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
FC Volendam - Jong AZ
Kras Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
Fortuna Sittard - Helmond Sport
Fortuna Sittard Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
02 apr, 14:30
MVV - FC Emmen
Stadion De Geusselt
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
Jong Ajax - N.E.C.
Sportpark De Toekomst- Jeug...
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
Jong AZ - FC Dordrecht
AFAS trainingscomplex
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
FC Den Bosch - SC Cambuur
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
FC Emmen - FC Volendam
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
FC Eindhoven - De Graafschap
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard
De Adelaarshorst
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
Helmond Sport - MVV
Lavans Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
Telstar - Jong PSV
Rabobank IJmond Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
FC Oss - RKC Waalwijk
Frans Heesen Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
06 apr, 20:00
Almere City FC - Jong FC Utrecht
Yanmar Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
De Graafschap - Almere City FC
De Vijverberg
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
FC Den Bosch - Jong Ajax
Stadion De Vliert
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
Jong FC Utrecht - FC Volendam
Stadion Galgenwaard
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
N.E.C. - FC Oss
Goffertstadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
RKC Waalwijk - Fortuna Sittard
Mandemakers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
SC Cambuur - Jong AZ
Cambuur Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
FC Emmen - Telstar
JENS Vesting
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus
09 apr, 20:00
FC Eindhoven - Helmond Sport
Jan Louwers Stadion
Programma delen op:
Twitter Facebook Google Plus