Selecteer een competitie
  • Selecteer een competitie clubs_comp/competities/meer-comps
  • Eredivisie clubs_comp/competities/comp/eredivisie
  • Jupiler League clubs_comp/competities/comp/jupiler-league
  • Eredivisie Vrouwen clubs_comp/competities/comp/eredivisie-vrouwen
  • KNVB Beker clubs_comp/competities/comp/knvb-beker
  • Zaalvoetbal clubs_comp/competities/comp/zaalvoetbal
  • Zaterdag / zondag 2e divisie clubs_comp/competities/comp/zaterdag-zondag-2e-divisie
  • Zaterdag 3e divisie mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/zaterdag-3e-divisie-mannen-poule-a
  • Zondag 3e divisie mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/zondag-3e-divisie-mannen-poule-b
  • Zaterdag topklasse vrouwen clubs_comp/competities/comp/zaterdag-topklasse-vrouwen
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zaterdag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag mannen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-mannen-poule-b
  • Hoofdklasse zaterdag vrouwen Poule A clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zaterdag-vrouwen-poule-a
  • Hoofdklasse zondag vrouwen Poule B clubs_comp/competities/comp/hoofdklasse-zondag-vrouwen-poule-b
  • Onder 19 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-19-competitie-eredivisie
  • Onder 19 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-hoog
  • Onder 19 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-19-1e-divisie-laag
  • Onder 17 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-17-competitie-eredivisie
  • Onder 17 1e divisie hoog clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-hoog
  • Onder 17 1e divisie laag clubs_comp/competities/comp/onder-17-1e-divisie-laag
  • Onder 16 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-a
  • Onder 16 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-16-poule-b
  • Onder 15 competitie eredivisie clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-eredivisie
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-a
  • Onder 15 competitie 1e divisie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-15-competitie-1e-divisie-poule-b
  • Onder 14 Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-a
  • Onder 14 Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-b
  • Onder 14 Poule C clubs_comp/competities/comp/onder-14-poule-c
  • Onder 13 competitie Poule A clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-a
  • Onder 13 competitie Poule B clubs_comp/competities/comp/onder-13-competitie-poule-b
  • Reservecompetitie Poule A clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-a
  • Reservecompetitie Poule B clubs_comp/competities/comp/reservecompetitie-poule-b
Selecteer hier de gewenste competitie

Onder 19 competitie eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
23-05 18:00
AZ O19-Willem II O19
10-1
20-05 14:30
Willem II O19-Sparta Rotterda...
3-2
20-05 14:30
Ajax O19-Feyenoord O19
3-1
20-05 14:30
FC Utrecht O19-NEC/FC Oss O19
6-1
20-05 14:30
PSV O19-AZ O19
4-2
13-05 14:30
FC Utrecht O19-Willem II O19
3-1
13-05 14:30
Feyenoord O19-NEC/FC Oss O19
3-1
13-05 12:00
Sparta Rotterda...-PSV O19
0-2
10-05 18:00
AZ O19-Ajax O19
0-2
06-05 14:30
Ajax O19-Sparta Rotterda...
3-0
27-05 14:30
Sparta Rotterda...-FC Utrecht O19
27-05 14:30
NEC/FC Oss O19-Ajax O19
27-05 14:30
Feyenoord O19-PSV O19
P
G
1.Ajax O19
34
13
2.PSV O19
28
13
3.AZ O19
21
14
4.NEC/FC Oss O...
16
13
5.Feyenoord O1...
16
13
6.Willem II O1...
14
14
7.Sparta Rotte...
12
13
8.FC Utrecht O...
10
13

Onder 19 1e divisie laag

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 14:30
FC Twente O19-VVV-Venlo O19
2-2
13-05 14:30
Zeeburgia O19-Feyenoord O18
2-3
13-05 14:30
Brabant United ...-AFC O19
2-1
13-05 14:30
Excelsior O19-Fortuna Sittard...
5-2
06-05 15:00
Fortuna Sittard...-Zeeburgia O19
6-2
06-05 15:00
VVV-Venlo O19-Brabant United ...
1-0
06-05 14:45
AFC O19-Excelsior O19
0-1
06-05 14:30
Feyenoord O18-FC Twente O19
1-0
29-04 15:00
VVV-Venlo O19-FC Twente O19
2-1
29-04 14:00
Fortuna Sittard...-Excelsior O19
0-4

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Excelsior O1...
28
14
2.Feyenoord O1...
23
14
3.AFC O19
22
14
4.FC Twente O1...
21
14
5.Brabant Unit...
21
14
6.Fortuna Sitt...
16
14
7.VVV-Venlo O1...
15
14
8.Zeeburgia O1...
10
14

Onder 17 1e divisie hoog

Uitslagen
Programma
Stand
23-05 18:00
FC Twente O17-Sparta Rotterda...
1-1
20-05 15:15
Alphense Boys O...-FC Twente O17
0-4
20-05 15:00
PEC Zwolle O17-NEC/FC Oss O17
3-0
20-05 14:30
FC Volendam O17-Willem II O17
3-0
20-05 12:30
Sparta Rotterda...-Almere City FC ...
2-0
17-05 18:30
FC Emmen O17-sc Heerenveen O...
1-1
13-05 15:15
Alphense Boys O...-FC Volendam O17
0-0
13-05 15:15
PEC Zwolle O17-FC Emmen O17
1-0
13-05 14:30
Willem II O17-sc Heerenveen O...
2-1
13-05 12:00
NEC/FC Oss O17-Almere City FC ...
4-2
27-05 14:30
Willem II O17-FC Emmen O17
27-05 14:30
FC Twente O17-PEC Zwolle O17
27-05 14:30
Almere City FC ...-Alphense Boys O...
27-05 14:30
NEC/FC Oss O17-FC Volendam O17
27-05 14:30
sc Heerenveen O...-Sparta Rotterda...
P
G
1.PEC Zwolle O...
41
17
2.NEC/FC Oss O...
36
17
3.Sparta Rotte...
29
17
4.sc Heerenvee...
28
17
5.FC Twente O1...
26
17
6.FC Volendam ...
23
17
7.Willem II O1...
22
17
8.FC Emmen O17
20
17
9.Alphense Boy...
7
17
P
G
10.Almere City ...
7
17

Onder 16 Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
20-05 12:00
Ajax O16-PEC Zwolle O16
3-0
20-05 12:00
AZ O16-Sparta Rotterda...
5-4
17-05 18:30
ADO Den Haag O1...-Feyenoord O16
3-4
13-05 14:30
Feyenoord O16-PEC Zwolle O16
4-0
13-05 14:00
PSV O16-ADO Den Haag O1...
2-0
06-05 13:00
PEC Zwolle O16-PSV O16
1-3
06-05 12:30
ADO Den Haag O1...-Sparta Rotterda...
4-1
06-05 12:00
Feyenoord O16-Ajax O16
4-4
02-05 18:00
Ajax O16-AZ O16
0-0
29-04 14:30
Feyenoord O16-ADO Den Haag O1...
4-0
27-05 12:00
PEC Zwolle O16-ADO Den Haag O1...
27-05 12:00
PSV O16-AZ O16
27-05 12:00
Sparta Rotterda...-Ajax O16
P
G
1.Feyenoord O1...
32
12
2.Ajax O16
23
11
3.AZ O16
19
11
4.PSV O16
16
11
5.Sparta Rotte...
9
11
6.ADO Den Haag...
6
11
7.PEC Zwolle O...
5
11

Onder 15 competitie eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
24-05 18:00
PSV O15-sc Heerenveen O...
2-0
23-05 18:30
Ajax O15-AFC O15
6-0
23-05 18:30
FC Volendam O15-FC Twente O15
0-4
23-05 18:30
NEC/FC Oss O15-VVV-Venlo O15
5-2
23-05 17:30
Vitesse O15-Sparta Rotterda...
1-1
20-05 14:45
FC Utrecht O15-FC Volendam O15
1-2
20-05 12:00
FC Twente O15-NEC/FC Oss O15
2-3
20-05 11:00
sc Heerenveen O...-AZ O15
1-2
20-05 10:30
AFC O15-Vitesse O15
2-2
16-05 19:00
ADO Den Haag O1...-Ajax O15
0-1

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Ajax O15
65
26
2.PSV O15
62
26
3.Feyenoord O1...
51
26
4.Vitesse O15
45
26
5.AZ O15
44
26
6.Sparta Rotte...
40
26
7.NEC/FC Oss O...
39
26
8.FC Volendam ...
30
26
9.FC Utrecht O...
29
26
P
G
10.ADO Den Haag...
29
26
11.sc Heerenvee...
26
26
12.FC Twente O1...
21
26
13.AFC O15
19
26
14.VVV-Venlo O1...
16
26

Onder 15 competitie 1e divisie Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
24-05 18:00
NAC Breda O15-Excelsior O15
4-1
23-05 17:00
Brabant United ...-Willem II O15
1-4
20-05 15:00
Sportclub Irene...-NAC Breda O15
0-7
20-05 13:00
Excelsior O15-Brabant United ...
0-4
20-05 12:30
Willem II O15-sc Feyenoord O1...
1-0
20-05 12:30
FC Dordrecht O1...-Fortuna Sittard...
3-0
20-05 11:00
Spartaan'20 O15-Nuenen O15
9-0
13-05 13:00
Quick O15-MVV O15
5-3
13-05 13:00
Fortuna Sittard...-Spartaan'20 O15
1-2
06-05 12:30
Willem II O15-MVV O15
6-2
27-05 12:00
sc Feyenoord O1...-Sportclub Irene...
27-05 14:15
Nuenen O15-Quick O15
27-05 14:15
MVV O15-FC Dordrecht O1...
P
G
1.Brabant Unit...
56
22
2.NAC Breda O1...
48
22
3.Willem II O1...
46
22
4.Spartaan'20 ...
42
22
5.Excelsior O1...
36
22
6.sc Feyenoord...
34
21
7.MVV O15
33
21
8.Quick O15
29
21
9.FC Dordrecht...
21
21
P
G
10.Fortuna Sitt...
15
22
11.Nuenen O15
9
21
12.Sportclub Ir...
2
21

Onder 14 Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
20-05 13:00
Excelsior O14-Roda JC O14
3-3
20-05 12:30
FC Utrecht O14-Sparta Rotterda...
1-0
20-05 12:30
Brabant United ...-FC Twente O14
2-1
18-05 18:30
De Graafschap O...-Roda JC O14
4-3
14-05 10:00
De Graafschap O...-FC Utrecht O14
0-3
13-05 11:30
Roda JC O14-Brabant United ...
2-1
11-05 18:30
FC Utrecht O14-Roda JC O14
4-0
11-05 18:30
Sparta Rotterda...-Excelsior O14
0-1
06-05 14:30
ADO Den Haag O1...-Roda JC O14
1-2
06-05 14:30
Brabant United ...-Sparta Rotterda...
2-5
27-05 11:30
Roda JC O14-FC Utrecht O14
27-05 12:00
Sparta Rotterda...-De Graafschap O...
P
G
1.FC Utrecht O...
35
13
2.Sparta Rotte...
26
13
3.ADO Den Haag...
18
14
4.Brabant Unit...
18
14
5.Excelsior O1...
17
13
6.De Graafscha...
13
13
7.Roda JC O14
11
13
8.FC Twente O1...
7
13

Onder 13 competitie Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 11:00
Ajax JO13-1-FC Emmen JO13-1
1-0
13-05 11:00
Be Quick 1887 J...-De Graafschap J...
1-4
13-05 11:00
sc Heerenveen J...-FC Utrecht O13
2-2
13-05 11:00
Zeeburgia JO13-...-AZ JO13-1
0-5
13-05 10:30
FC Groningen JO...-NEC/FC Oss JO13...
9-2
13-05 10:00
FC Volendam JO1...-AFC JO13-1
0-0
13-05 10:00
FC Twente O13-PEC Zwolle JO13...
2-3
06-05 12:00
NEC/FC Oss JO13...-Be Quick 1887 J...
0-4
06-05 11:00
FC Utrecht O13-FC Twente O13
1-3
06-05 11:00
AFC JO13-1-Zeeburgia JO13-...
2-1

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.AZ JO13-1
72
26
2.Ajax JO13-1
70
26
3.FC Groningen...
52
26
4.PEC Zwolle J...
52
26
5.AFC JO13-1
44
26
6.FC Volendam ...
42
26
7.De Graafscha...
40
26
8.FC Utrecht O...
37
26
9.FC Twente O1...
33
26
P
G
10.FC Emmen JO1...
26
26
11.sc Heerenvee...
26
26
12.Zeeburgia JO...
16
26
13.Be Quick 188...
14
26
14.NEC/FC Oss J...
1
26

Onder 19 1e divisie hoog

Uitslagen
Programma
Stand
24-05 15:30
De Graafschap O...-Vitesse O19
1-1
20-05 15:00
Roda JC O19-PEC Zwolle O19
7-0
20-05 15:00
FC Groningen O1...-ADO Den Haag O1...
2-0
20-05 14:30
Vitesse O19-Almere City FC ...
3-0
20-05 12:00
FC Volendam O19-De Graafschap O...
5-2
13-05 15:00
NAC Breda O19-De Graafschap O...
3-0
13-05 14:30
ADO Den Haag O1...-PEC Zwolle O19
4-0
13-05 14:30
Vitesse O19-FC Groningen O1...
4-0
13-05 14:30
sc Heerenveen O...-Roda JC O19
3-0
13-05 10:30
Almere City FC ...-FC Volendam O19
2-4
27-05 13:00
NAC Breda O19-FC Groningen O1...
27-05 14:30
Almere City FC ...-sc Heerenveen O...
27-05 14:30
PEC Zwolle O19-FC Volendam O19
27-05 14:30
ADO Den Haag O1...-Roda JC O19
P
G
1.Vitesse O19
34
18
2.FC Groningen...
32
17
3.ADO Den Haag...
30
17
4.FC Volendam ...
28
17
5.sc Heerenvee...
25
17
6.De Graafscha...
25
18
7.Roda JC O19
22
17
8.Almere City ...
20
17
9.PEC Zwolle O...
14
17
P
G
10.NAC Breda O1...
13
17

Onder 17 competitie eredivisie

Uitslagen
Programma
Stand
29-04 14:30
Ajax O17-Vitesse O17
1-1
29-04 14:30
AZ O17-ADO Den Haag O1...
4-2
29-04 12:30
FC Groningen O1...-PSV O17
5-2
29-04 12:00
Feyenoord O17-FC Utrecht O17
1-0
26-04 18:30
ADO Den Haag O1...-Feyenoord O17
0-3
26-04 18:30
PSV O17-AZ O17
2-3
26-04 17:00
Vitesse O17-FC Groningen O1...
4-2
25-04 16:00
FC Utrecht O17-Ajax O17
1-2
22-04 12:30
FC Groningen O1...-Feyenoord O17
1-4
22-04 12:00
Vitesse O17-FC Utrecht O17
2-1

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.Ajax O17
33
14
2.AZ O17
32
14
3.Feyenoord O1...
27
14
4.Vitesse O17
19
14
5.PSV O17
13
14
6.FC Utrecht O...
12
14
7.ADO Den Haag...
11
14
8.FC Groningen...
9
14

Onder 17 1e divisie laag

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 15:00
AFC O17-Hollandia O17
3-1
13-05 15:00
Fortuna Sittard...-NAC Breda O17
0-1
13-05 15:00
Roda JC O17-Brabant United ...
1-3
13-05 12:30
Spartaan'20 O17-Excelsior O17
1-3
10-05 19:00
NAC Breda O17-Spartaan'20 O17
4-2
06-05 16:30
Brabant United ...-Fortuna Sittard...
4-0
06-05 13:00
Excelsior O17-AFC O17
1-1
06-05 12:30
Hollandia O17-Roda JC O17
0-4
22-04 15:00
Fortuna Sittard...-Spartaan'20 O17
0-1
22-04 15:00
Roda JC O17-Excelsior O17
1-4

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.NAC Breda O1...
32
14
2.AFC O17
30
14
3.Brabant Unit...
23
14
4.Hollandia O1...
20
14
5.Excelsior O1...
19
14
6.Roda JC O17
19
14
7.Spartaan'20 ...
8
14
8.Fortuna Sitt...
8
14

Onder 16 Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
25-05 12:00
FC Volendam O16-Excelsior O16
-
24-05 17:00
FC Utrecht O16-FC Twente O16
1-1
20-05 15:00
Excelsior O16-Vitesse O16
1-1
19-05 19:00
Almere City FC ...-FC Utrecht O16
1-2
13-05 13:30
FC Utrecht O16-Vitesse O16
1-5
13-05 13:00
Roda JC O16-Almere City FC ...
7-2
13-05 12:00
FC Volendam O16-FC Twente O16
4-3
09-05 18:00
Excelsior O16-FC Volendam O16
0-6
06-05 14:30
Vitesse O16-Roda JC O16
5-0
06-05 13:30
FC Utrecht O16-Excelsior O16
4-0
25-05 12:00
FC Volendam O16-Excelsior O16
P
G
1.Vitesse O16
26
11
2.FC Twente O1...
21
12
3.FC Utrecht O...
19
12
4.Roda JC O16
19
12
5.FC Volendam ...
13
11
6.Excelsior O1...
8
11
7.Almere City ...
7
11

Onder 15 competitie 1e divisie Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
21-05 12:00
De Graafschap O...-Almere City FC ...
0-1
20-05 12:45
Zeeburgia O15-Alphense Boys O...
6-1
20-05 12:45
Be Quick 1887 O...-Go Ahead Eagles...
4-2
20-05 12:30
PEC Zwolle O15-sc Buitenvelder...
3-0
20-05 12:00
FC Emmen O15-FC Groningen O1...
1-1
20-05 12:00
DWS O15-Quick'20 O15
-
13-05 12:00
Go Ahead Eagles...-FC Emmen O15
4-1
29-04 13:30
Be Quick 1887 O...-Almere City FC ...
0-5
29-04 12:45
Zeeburgia O15-Quick'20 O15
6-0
29-04 12:45
PEC Zwolle O15-De Graafschap O...
3-2
27-05 12:30
Alphense Boys O...-PEC Zwolle O15
27-05 12:30
Quick'20 O15-Be Quick 1887 O...
27-05 12:30
sc Buitenvelder...-De Graafschap O...
27-05 12:30
Almere City FC ...-Zeeburgia O15
27-05 12:30
FC Groningen O1...-DWS O15
P
G
1.Almere City ...
51
21
2.PEC Zwolle O...
50
21
3.FC Groningen...
48
21
4.Zeeburgia O1...
38
21
5.Alphense Boy...
37
21
6.FC Emmen O15
32
22
7.De Graafscha...
27
21
8.Go Ahead Eag...
26
22
9.DWS O15
21
20
P
G
10.sc Buitenvel...
16
21
11.Quick'20 O15
6
20
12.Be Quick 188...
4
21

Onder 14 Poule A

Uitslagen
Programma
Stand
20-05 14:30
NAC Breda O14-AZ O14
3-4
20-05 12:00
FC Volendam O14-PSV O14
4-1
17-05 18:00
AZ O14-FC Volendam O14
3-4
13-05 12:45
PEC Zwolle O14-Feyenoord O14
2-1
13-05 11:30
PSV O14-NAC Breda O14
2-1
06-05 15:00
NAC Breda O14-Vitesse O14
0-3
06-05 12:00
FC Volendam O14-Feyenoord O14
1-3
06-05 10:00
AZ O14-PEC Zwolle O14
4-0
05-05 16:00
Ajax O14-PSV O14
3-0
02-05 19:00
Vitesse O14-PEC Zwolle O14
0-1
27-05 11:00
PSV O14-Feyenoord O14
P
G
1.Ajax O14
36
14
2.AZ O14
32
14
3.Feyenoord O1...
22
13
4.Vitesse O14
20
14
5.PSV O14
16
13
6.FC Volendam ...
15
14
7.PEC Zwolle O...
15
14
8.NAC Breda O1...
2
14

Onder 14 Poule C

Uitslagen
Programma
Stand
23-05 18:00
Fortuna Sittard...-MVV O14
1-1
20-05 15:00
Almere City FC ...-FC Emmen O14
4-0
20-05 14:15
MVV O14-FC Dordrecht O1...
3-5
20-05 10:30
Willem II O14-Fortuna Sittard...
5-0
13-05 12:30
FC Dordrecht O1...-Fortuna Sittard...
7-0
13-05 11:30
Achilles'29 O14-MVV O14
0-2
06-05 13:00
Fortuna Sittard...-Achilles'29 O14
3-0
06-05 12:30
MVV O14-FC Emmen O14
1-4
06-05 10:30
FC Dordrecht O1...-Willem II O14
1-1
29-04 15:00
Almere City FC ...-Fortuna Sittard...
5-2
27-05 12:00
FC Emmen O14-Willem II O14
P
G
1.Almere City ...
29
12
2.FC Dordrecht...
27
12
3.Willem II O1...
21
10
4.FC Emmen O14
15
11
5.Fortuna Sitt...
10
12
6.MVV O14
8
12
7.Achilles'29 ...
1
11

Onder 13 competitie Poule B

Uitslagen
Programma
Stand
13-05 12:00
NAC Breda JO13-...-JVOZ JO13-1
3-0
13-05 12:00
RJO Brabant Uni...-ADO Den Haag JO...
0-6
13-05 12:00
VVV-Venlo JO13-...-Vitesse JO13-1
0-6
13-05 12:00
NEC/FC Oss JO13...-Spartaan'20 JO1...
1-1
13-05 10:30
Willem II Tilbu...-Excelsior JO13-...
3-0
13-05 10:00
PSV JO13-1-Sparta Rotterda...
1-1
06-05 12:00
ADO Den Haag JO...-Willem II Tilbu...
5-1
06-05 12:00
Sparta Rotterda...-NEC/FC Oss JO13...
0-0
06-05 12:00
JVOZ JO13-1-PSV JO13-1
2-5
06-05 12:00
Spartaan'20 JO1...-RJO Brabant Uni...
5-2

Er is geen programma gevonden.

P
G
1.PSV JO13-1
61
26
2.Vitesse JO13...
52
26
3.Feyenoord O1...
51
26
4.Willem II Ti...
50
26
5.ADO Den Haag...
45
26
6.Sparta Rotte...
43
26
7.NAC Breda JO...
40
26
8.NEC/FC Oss J...
40
26
9.RJO Brabant ...
37
26
P
G
10.Spartaan'20 ...
29
26
11.Excelsior JO...
23
26
12.JVOZ JO13-1
17
26
13.VVV-Venlo JO...
15
26
14.MVV JO13-1
9
26